Zpestření na dovolené na horách

Volného času nemáme tolik, kolik bychom potřebovali. Práce vyžaduje stále více požadavků, výsledků a pozornosti. Koníčky, škola, děti, další povinnosti a každodenní starosti nám berou čas, který je třeba věnovat sobě samým. Někdy je čas vhodný na to, abychom veškeré starosti hodili za hlavu a dopřáli si té nejlepší péče. Ať už chceme dovolenou strávit na horách lyžováním, běžkařením, nebo jinými sporty, měli bychom si dopřát také dostatek relaxace a odpočinku. Wellness služby nám nemusí zasahovat do financí tak, jako dříve. Můžeme využít například slevy na wellness pobyty a ušetřit finance navíc.

Wellness procedury

Wellness má nabídku mnoha procedur, využívají přírodními přípravky, které napomáhají uvolnění těla i mysli. Nejen, že se v zimních měsících zahřejeme, ale také nás procedury zbavují stresu a mají příznivé kosmetické účinky. Celé tělo se prokrvuje, ztuhlé, nebo bolavé svaly se uvolňují, kůže se zjemňuje a zpevňuje, tělo se detoxikuje a zbavuje se nahromaděných škodlivých látek, spánek je daleko klidnější a kvalitnější. Lymfodrenáže pomáhají odstranění pomerančové kůže, neboli celulitidy.

Mezi nejběžnější procedury spadají oblíbené masáže, peelingové kůry, lázeňské procedury, regenerační ošetření, nebo celotělové zábaly. Přidáme-li k tomu čas strávený v sauně, společné hodiny cvičení jógy, nebo fitness, okouzlující prostředí hotelu, romantické večeře a veškeré možnosti zábavy, získáváme rozmanité možnosti, jak svou dovolenou strávit.

Wellness pobyty se slevou

Pobyt ve wellness pomáhá nabrat novou energii, procedury jsou vhodné také i ze zdravotních důvodů. Historie lázeňství a wellness sahají až do starověkého Říma, kdy se vědělo, že procedury a koupele celkově jsou vhodné pro naše zdraví. Některá lázeňská centra jsou známá také díky tomu, že byly navštěvovány známými osobnostmi. Dnes je wellness navštěvováno také za cílem rehabilitací, pooperačních stavů, nebo ženami, které mají problémy s početím. Slevy na wellness pobyty je možné využít také jako dárek k jakékoli příležitosti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme