Zimní dovolená na Seychelách

Hledáte ideální místo pro zimní dovolenou? Co takhle exotické ostrovy s tropickým klimatem? Krásným místem pro zimní dovolenou (včetně vánočních svátků) jsou například Seychely. Mezi další oblíbená místa, kam rádi čestí turisté cestují, jsou Maledivy, Thajsko, Seychely a mnoho dalších. Aktuální přehled exotických zájezdů naleznete na webových stránkách www.newtravel.cz, kde můžete porovnat nabídky desítek CK.

Každým krokem blíže k přírodě

Fauna a flora je na tomto ostrově nedocenitelná, jsou zde plantáže vanilky, mnoho druhů chráněných rostlin i ohrožených zvířat, které mnohdy nenajdeme ani v zoologické zahradě. Mezi zástupce ohrožených zvířat zde patří mnoho druhů ptactva, nebo například želva obrovská. Moře je křišťálově čisté a písčité pláže umožňují nádherné romantické večery při západu slunce a naopak ráno, při východu slunce.

Kultura a lidé souostroví Seychely

Nejklidnější místo ostrova je La Digue. Toto místo je velice klidné, harmonické a vhodné především pro relaxaci, odpočinek a je vhodné pro každého, kdo hledá samotu. Většina obyvatel Seychel jsou křesťané, bohoslužba a docházení do kostela je pro ně velice důležitá. I přes svou náboženskou náturu jsou však velmi pověrčiví. Obyvatelé mají své tradice, zvyky a svátky, které většina lidí dodržuje.

Sport na Seychelách

Ohledně sportu si zde moc nemůžeme vybírat, je však nádherný zážitek si celý ostrov projít. Seychely nejsou moc hornaté, najdeme tu však pár zajímavých stezek, které nás provedou po nejznámějších místech. Dále je množné si zde vypůjčit jako dopravní prostředek kolo. Turisté zde míří také za potápěním, jelikož zdejší moře je čisté a podmořský svět má vždy co nabídnout. Abychom se mohli potápět, je zapotřebí mít povolení k ponoru a certifikát, který nám povoluje se potápět bez dozoru. K tomu, abychom potápění pouze vyzkoušeli je třeba využít zkušební ponor, kdy jsme pod dozorem zkušených potápěčů. Prohlédněte si aktuální zájezdy na Seychely a užijte si skvělou dovolenou!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme