Romantika ve wellness

Čím více práce máme, tím čas plyne rychleji, navíc když ho trávíme se svou drahou polovičkou. Ať už přes zimu plánujeme cestovat za zimními sporty, nebo ne, můžeme využít chvíli času a s partnerem navštívit wellness, místo odpočinku a relaxace, které oplývá romantikou. Takový výlet nemusí příliš zasahovat do finančních plánů, především díky možnostem využít slevy na wellness pobyty, kdy ušetříme finance navíc.

Společně můžeme navštívit například koupele mnoha druhů i aromat, které doplňují potřebné minerály. Wellness nabídka má širokou nabídku procedur, nejčastěji jsou však navštěvovány masáže. Mezi nejoblíbenější masáže patří masáž lávovými kameny, ajurvédská masáž, čokoládová masáž, medová detoxikační masáž, baňkování, lymfodrenáže, sportovně relaxační masáž, celotělová masáž, nebo částečné bodové masáže rukou, nohou, nebo bodová masáž hlavy a šíje.

Kromě výběru koupelí a masáží můžeme využít procedury peelingových kůr, celotělových zábalů, sauny, nebo navštívit hodinu jógy či pilates. Veškeré procedury mají blahodárný vliv na naše tělo. Kromě kosmetických vlivů, jako je zjemňění a zpevnění kůže, nebo příznivému vlivu na ztrátu pomerančové kůže nás přestávají bolet záda, svaly se uvolňují, tělo se prokrvuje, zbavuje se škodlivých látek a spánek se stává kvalitnějším. Návštěva wellness je vhodná také jako prevence proti nemocem, pro ženy, které nemohou otěhotnět a také nás zbavuje stresu.

Využití volného času

Jak už bylo řečeno, pobyt ve wellness má své nezaměnitelné kouzlo, romantické večeře s partnerem, gurmánské jídlo místních šéfkuchařů, okolní příroda láká k dlouhým procházkám. Jak využijeme veškerý volný čas je jen na nás. I přes zimní období je možné navštívit skiareály, vypůjčit si horské čtyřkolky či nordic walking, navštívit města a vydat se zajich historií a kulturou. Milovníci adrenalinových sportů uvítají kryté horolezecké stěny či možnost vydat se na ferraty. Slevy na wellness pobyty jsou také velmi oblíbeným dárkem, jsou vhodné ke každé příležitosti.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme