Relaxujte v termálních lázních

V prvopočátcích byly lázně využívány k očistě těla a relaxaci. Později se začaly stavět na teplých pramenech a lidé pomalu zjišťovali, že mají blahodárné účinky na jejich bolístky a do lázní se začalo sjíždět čím dál více rozbolavěných jedinců doufajíc, že prameny jim pomohou. S prvními lázněmi přišli Egypťané a vy nyní můžete vyzkoušet, proč koupelím přikládali takovou váhu. NewGo.cz vám přináší slevu na pobyt v termálních lázních na Slovensku.

Slevy na pobyty v termálních lázních

Termální lázně Veľký Meder nabízí 9 krytých a venkovních bazénů s vodou teplou od 26 – 38°C. Můžete vyzkoušet také perličkovou koupel, masáže, biosolárium, sauny, aquaaerobic, zajít si do kosmetického salonu či baru. Vydáte-li se do termálů na Slovensko s dětmi, můžou svou energii vybít také na tobogánech, hřištích nebo si zazávodit v elektroautíčkách. Penzion Tara a SPA & Wellness Hotel Orchidea jsou nejbližšími ubytovacími zařízeními a vy se zde můžete se svou rodinou uchýlit se slevou na ubytování.

Podhájská

Termální lázně, termální koupaliště Podhajská nabízí svým zákazníků, kromě krytého i venkovního koupání také vodní atrakce jako divokou řeku, masážní trysky, vodopád a vodní bar. Ovšem můžete zde navštívit i botanickou zahradu, kavárnu a dvě vířivky. Pro ztuhlá záda bude návštěva tamního wellness centra rajskou hudbou. Můžete zajít na masáž, navštívit několik druhů sauny aj.

Bešeňová

Termální lázně Bešňová vybízí potenciální zákazníky ke strávení relaxační dovolené, odbourání stresu a posílení imunitního systému uprostřed minerálních vod udržovaných mezi 28 – 40°C. Venkovní bazén má právě díky vysokému obsahu minerálů červenohnědé zabarvení, což se možná nebude líbit dětem, ale lidem s revmatismem či urologickými potížemi pomůže od těchto neduhů. K dispozici máte tři kryté bazény a osm venkovních, wellness cetrum, relaxační centrum, restauraci a saunu.

Pojeďte léčit své problémy či si jen odpočinout od pracovní rutiny do Slovenských termálů se slevou. Mnoho slevových portálů nabízí například prodloužené pobyty se slevou. Tak si vyhledejte pobyt, který vám bude vyhovovat, a vyzkoušejte odpočívat podle Egypťanů.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme