Dovolená ve dvou

Plánujete s partnerem společnou dovolenou a těšíte se, až budete mít čas sami pro sebe? NewGo.cz přichází s tipy, jak strávit společnou dovolenou, aby si každý přišel na své.

Aktivní dovolená ve dvou

Pokud se rádi zabýváte turistikou, můžete se vydat do Krkonoš, Orlických hor nebo na Šumavu. Máte-li raději výlety na kolech Jižní Morava vám nabídne ohromné množství cyklostezek a krásná města k prohlídce. Prostředí vinic má své osobité kouzlo a vtáhne vás s sebou do pohádkového klidu. Navíc nyní můžete uplatnit slevy na vinařské pobyty.

Odpočinková dovolená

Pokud dáváte přednost spíše odpočinkovému typu dovolené, tím pravým ořechovým pro vás bude wellness pobyt. Takřka všechny wellness resorty nabízí program učený přímo párům, takže si společně můžete zajít na masáž, zaplavat si nebo si odpočinout ve vířivce. Po procedurách si udělat romantickou procházku, zajít si na dobrou večeři a věnovat se jeden druhému. Oblíbený wellness hotel se nachází například v Krkonoších, Luhačovicích či Českém Krumlově. Podle zvolené destinace se můžete také věnovat městské turistice, zajít si do zoo, do kina, zkrátka si udělat hezkou dovolenou obohacenou o poznání a kulturní zážitky. Díky NewGo.cz se můžete vydat na wellness se slevou.

Romantika ve městě

Česko se honosí nejedním kouzelným městem, kde lze strávit přenádherné chvíle plné romantiky. Vydejte se za památkami do Prahy, za architekturou do Českého Krumlova. Bažíte-li po romantice, navštivte Lednici a nechte se unášet kouzelným prostředím světového dědictví. Využijte slev na ubytování a poznávejte krásy našich vísek. Zajděte si na dobré jídlo, do divadla, navštivte sportovní střediska a vybijte se například na tenise. Záleží jen na vás.

Většině z nás se nepoštěstí vyjet na výlet pokaždé, když si zamaneme. Proto je třeba společnou dovolenou pořádně naplánovat a užít si ji plnými doušky. Uspořádejte si tu vaši tak, aby stála za to!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme