Dovolená na slovenských horách

Chtěli byste alespoň na pár dní oddychnout a načerpat nových sil? Chcete udělat něco pro svoji kondici a pro své zdraví? Pak tedy neváhejte a využijte slevy na pobyty ve slovenských horách. Záleží jen na vás, které hory upřednostníte. Na výběr máte Nízké či Vysoké Tatry, Malou nebo Velkou Fatru, a nebo Slovenský ráj. Můžete bydlet v kompletně vybaveném apartmánu, kde máte k dispozici plně vybavenou kuchyň, ve které si můžete připravovat jídlo. Na ty, kteří chtějí zkusit speciality slovenské kuchyně, zde čekají krásné hotely nebo rodinné penziony, kde vám vstřícný personál splní každé vaše přání.

K dispozici budete mít hotelový bazén, vířivku a využití fitness centra. Samozřejmostí jsou účelně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením, televizí, minibarem a wifi připojením. Pojedete-li autem, můžete zdarma parkovat na hotelových parkovištích. Stravovat se můžete přímo v hotelu, kde budete ubytováni, a nebo můžete navštívit místní restaurační zařízení, kde vám doporučí chutná a zdravá jídla. Slovenská kuchyně patří mezi nejchutnější a nejvyhledávanější světové kuchyně.

Zábava na horách

Slovenské hory nabízejí obrovské množství aktivit. Díky velké nadmořské výšce můžete využít kvalitního lyžování a ž do května, čekají na vás také perfektně značené horské trasy, můžete trávit volný čas také návštěvou zajímavých míst či turistických atrakcí. Je jen na vás, jaký druh relaxace si zvolíte. Neváhejte, využijte last minute slevy na zájezdy a vydejte se za krásami slovenských hor!

Po celodenním pobytu na čerstvém horském vzduchu si určitě rádi odpočinete. Využijte wellness procedur, které nabízejí místní hotely. Vyberte si některou z masáží, zajděte si zaplavat do hotelového bazénu, poležte si ve vířivce nebo v hydromasážní vaně, zajděte si do saunového světa a nebo jen poseďte v hotelovém baru a dejte si chutný drink. To vše vám udělá dobře, uvolní vaše svaly a posílí váš imunitní systém. Po pobytu na slovenských horách se budete cítit skvěle odpočinuti a rádi si takový pobyt zopakujete. Proto využijte aktuální zájezdy na slovensko a užijte si krásnou dovolenou na horách!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme