Do Chorvatska s last minute zájezdy

Léto je čas, kdy veškeré cestovní kanceláře a agentury mají žně. Každý by rád cestoval, trávil čas v zahraničí a není nic jednoduššího, než si vybrat mezi last minuty, které se nyní předbíhají mezi sebou. Na různých portálech narazíme na slevy na pobyty u moře, můžeme si tak dopřát krásnou dovolenou snů za nevelké peníze. Luxusní dovolená nemusí být vždy nejdražší, Chorvatsko patří k zemím, které jsou dostupné pro každého, přesto je to země plná přírodního bohatství, krásy i luxusu. Prohlédněte si aktuální nabídku zájezdů do Chorvatska.

Jak se dopravit do letoviska?

Ať už se rozhodneme cestovat do Chorvatska autobusem, vlastní dopravou, nebo letecky, všechny varianty jsou dostupné. Nejlevněji nás samozřejmě vychází doprava autobusem, kdy se můžeme přidat a cestovat s více lidmi. Vlastní doprava nám však umožňuje mobilitu přímo na místě, můžeme tak navštívit více krásných míst, než jen to, kde jsme ubytováni. Cestujeme-li však jinou dopravou, můžeme si auto na místě vypůjčit, ty jsou běžně k sehnání. Letecká doprava je už finančně nákladnější, avšak malé děti letadlem cestují nejlépe, mají dopravu zdarma a cesta netrvá ani dvě hodiny.

Rozmanitost Chorvatských měst

Ubytování v krásných Chorvatských městech je také snadné sehnat. Vybrat si můžeme od kempů, apartmánů, chat, až po luxusní hotelové pokoje s vlastními bazény v těsné blízkosti s mořem. V rámci toho si můžeme zajistit plnou penzi, či polopenzi, která je zde také dostupná. Chorvatsko je země, která má krásné přírodní parky, rezervace a místa, která stojí za to navštívit. Využít můžeme také přímo výlety, které se mnohdy hromadně plánují, nebo využít hromadné dopravy.

Krásná architektura měst, památky, vodní atrakce, historie, kultura, noci plné zábavy a mnoho dalšího je nám zde k dostání. Chorvati všeobecně jsou velmi milí a hodní lidé, jejich zvyky jsou trochu odlišné než naše, což poznáme i tak, že nedbají tolik o bezpečnost v rámci kriminality, jelikož Chorvatská kriminalita je velice nízká. Užít si můžeme i krásné kamenité či kamenito-písečné pláže, čisté moře, fíky rostoucí snad na každé zahradě a přívětivost místních lidí.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme