Vestavěné skříně a kuchyně

Vestavěné skříně a kuchyně – výroba a montáž

Vestavěné skříně a kuchyně na míru vyžadují při své výrobě opravdovou preciznost, zodpovědnost a profesionalitu, což tým firmy Indeco určitě splňuje. Vestavěné skříně jsou vyráběny z mnoha druhů dřeva té nejvyšší kvality. Můžete si vybrat přesně takovou, která vám bude naladit co nejlépe s ostatními prvky ve vašem bytě. Velice moderní je kombinace dřeva a skla. Sami si můžete navrhnout skříň na míru přesně podle vaší fantazie a Indeco vám ten sen ochotně splní. Vestavěné skříně na míru však samozřejmě nejsou pouze otázkou designu. Jsou mnohem praktičtější než skříně běžně koupené, protože nabízí mnohem více místa pro uložení oděvů i jakýchkoliv jiných věcí. Nechte si například zhotovit šatník přes celou stěnu a budete jistě nadšeni z několika metrů úložného prostoru.

Vestavěné skříně i kuchyně na míru

Indeco však nenabízí pouze vestavěné skříně, ale také kuchyně na míru vhodné zejména do menších bytů, ale třeba i do kancelářských prostor. Kuchyně jsou vyráběny z kvalitního dřeva, kombinované s moderními prvky z jiných materiálů, jako je kov nebo sklo. Novinkou jsou velice efektní skleněné výplně dvířek, na které si můžete umístit motiv nějaké fotografie nebo ornamentu. Opravdu osobité je použít například fotku vaší rodiny nebo třeba domácího mazlíčka. Kuchyně na míru od Indeco jsou vždy originálem, na který v žádné jiné domácnosti nenarazíte. Po konzultaci s našimi odborníky, dostanete návrh kuchyně ke schválení a pak už nic nebrání tomu začít s montáží, která je opravdu rychlá a nenáročná. Indeco vám kuchyně na míru smontují během jednoho dne a vy si hned můžete vyzkoušet, jak se vám bude ve vaší vysněné kuchyni vařit.

Kuchyně a vestavěné skříně montáž od odborníků

Kuchyně na míru i vestavěné skříně Indeco se smontují za velmi krátkou dobu a přitom svůj účel kvalitně splňují desítky let. Vše co je pro montáž potřeba si zkušení odborníci přivezou s sebou přímo až k vám domů a vestavěnou skříň zhotoví během několika hodin. V případě, že s jedná o skříň menších rozměrů, postačí i hodina. Sami budete překvapení, že se dají tak luxusní vestavěné skříně a kuchyně na míru, vykouzlit během krátkého okamžiku a bez nepořádku, který za sebou řada dělníků nechává. Pokud si přece jenom nejste jistí, jak přesně by vaše kuchyň nebo skříň měla vypadat. Využijte služeb architekta, které Indeco také samozřejmě nabízí. Pomůže vám najít to nejvhodnější řešení vzhledem k vašem prostorám v interiéru i barevné kombinaci a stylu vašeho domova. Vestavěné skříně i kuchyně na míru pak můžete schválit u jejich grafického 3D návrhu.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme