Střechy Vrňata & Žačik – břidlice

Střechy Vrňata & Žačik – břidlice

Rekonstrukce střechy Praha Vrňata & Žáčik – jednička mezi střechami  
Plánujete konstrukci střechy pro váš nový dům? Nebo vás čeká rekonstrukce střechy? Společnost Vrňata & Žáčik vám přináší maximálně kvalitní služby v oboru pokrývačských a rekonstrukčních prací. Přesvědčivým důkazem budiž mnohá ocenění a vítězství v soutěžích i patnáct let plných úspěšně dokončených střech a spokojených zákazníků. Společnost nabízí skvělé střechy z mnoha materiálů a povrchů maximální kvality. Můžete si vybrat mezi pálenými taškami, prejzou, eternitem – a samozřejmě avizovanou břidlicí, jež v poslední době opět přichází do módy.

Rekonstrukce střechy Praha Vrňata & Žáčik – praktická i překrásná břidlice

Břidlice, jakožto materiál, který střechy Praha Vrňata & Žáčik přináší i na váš dům, je populární především kvůli své estetické stránce, ale také díky praktičnosti. Tato hornina je synonymem pro dlouhotrvající životnost, neustále skvělý vzhled a elegantní feeling.  Střechy Praha vám na míru provedou výstavbu i rekonstrukci střechy z kvalitní španělské břidlice nebo z proslulé vermontské barevné břidlice. A čím je tento materiál ještě výjimečný? Z hlediska architektury je skvěle kombinovatelný. Nezáleží na tom, zda máte starší dům ve funkcionalistickém slohu, nebo naprosto moderní vilu. Břidlice vynikajícím způsobem ladí ke každému architektonickému stylu, a proto dokáže i z designového hlediska nepříliš zajímavému domku přidat specifické kouzlo.

Rekonstrukce střechy Praha Vrňata & Žáčik – poradenství a služby

Střechy Praha Vrňata a Žáčik vám tuto mechanicky pevnou krytinu odolnou proti nejsilnějším mrazům, prudkým lijákům i sněhovým vánicím namontují s profesionální přesností a zručností vlastní všem špičkově vyškoleným pracovníkům. Avšak pozor! Břidlice vyžaduje správný typ a skladbu střešního pláště a detaily pokládky se mohou lišit dům od domu. Střechy Praha vám tudíž nabízejí poradenskou činnost a podrobné konzultace před samotnou pokládkou. Samozřejmostí je individuální přístup ke každému ze zákazníků a důkladný pozáruční servis!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme