Šatní skříně do každého interiéru

Šatní skříně do každého interiéru

Šatní skříně se rozhodně nehodí pouze do ložnic či předsíní. Vestavěné skříně jsou praktické v jakékoliv místnosti a určitě se nemusíte bát, že by se vám někam skříně na míru nehodili. V dětském pokoji splňují praktický účel pro úschovu hraček, školních pomůcek apod. V kuchyni je možné vestavné skříně používat jako špajz nebo pro skladování nádobí a různých kuchyňských pomocníků. V koupelně a na toaletě jsou skříně na míru jako stvořené k uložení ručníků, osušek, čisticích přípravků a jiné drogerie. Šatní skříně na míru můžete umístit prostě kdekoliv, a to nejen do nekomerčních budov. Vestavné skříně jsou praktické i do kanceláří a jakýchkoliv nebytových prostor. Každý dobře zná, jak moc místa zaberou šanony a jiné nástroje používané při práci.

Základem každé domácnosti je minimálně jedna prostorná šatní skříň. Nejvhodnějšími prostory pro skladování oděvů jsou zcela jistě vestavěné skříně na míru. Vytváří mnoho možností pro uložení nejen oblečení. Skříně z běžných obchodů nemohou nikdy dosáhnout takových kvalit, právě jako šatní skříně na míru. Vestavěné skříně jsou většinou postaveny od podlahy až úplně ke stropu. Nezbude tak žádné místo, které by nebylo dostatečně efektivně využito. Jednou z velkých výhod je, že si můžete vestavné skříně na míru navrhnout zcela sami, a to až do sebemenšího detailu. V jakékoliv místnosti u vás doma si můžete nechat sestavit velmi originální designový kus nábytku, který nikdo jiný mít nebude. Velkým trendem jsou motivy nejrůznějších grafik a fotografií na posuvných, ale i otvíracích dveřích. Žádným problémem není použít pro výzdobu šatní skříně vaší vlastní fotografii.

Vestavěné skříně na míru je možné umístit do jakéhokoliv prostoru ve vašem domě či bytě, protože zkušení odborníci z Indeco si hravě poradí s každým typem interiéru. Jestliže máte doma ve zdi nějaké výklenky, neváhejte využít tohoto prostoru a nechte si do nich zabudovat právě vestavěné skříně na míru, které mohou sloužit nejen jako šatny, ale také jako botníky, prádelníky nebo jednoduše jako další možnosti pro odkládání vašich věcí.  Využijte kromě výroby a montáže také poradenství. Zkonzultuje s odborníky vaše přání a nápady. Oni vám pak vaše představy zrealizují. Pokud to bude jen trochu možné jakékoliv vestavěné skříně na míru vám v Indeco vyrobí, přesně podle vaší žádosti včas a s velkou úsporou peněz.

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme