Výhody, které přináší umístění sídla do Prahy

Sídlo pro firmy v městě Praha – blíže k novým možnostem
Co je si můžete představit pod pojmem „sídlo firmy“? V podstatě se jedná o oficiální, ale nikoliv fyzické přesunutí sídla vaší společnosti na prestižní adresu – a to se vším všudy. Bude vám poskytnut souhlas s udělením sídla firmy, označení sídla společnosti v budově (v souladu se živnostenským zákonem) a aktuálně platný výpis z katastru nemovitostí. To samozřejmě v důsledku znamená, že vaše firma bude virtuálně sídlit ve skutečně přepychovém prostředí s jedinečnou a luxusní „top class“ atmosférou. Je to skvělý strategický tah, díky kterému můžete navázat nové obchodní kontakty a překročit dosavadní horizonty vašeho podnikání. Pokud máte zájem, můžete obdržet i vlastní virtuální kancelář s kvalitními službami. Co to znamená? A jaké to má výhody?

 

Sídlo firmy s virtuální kanceláří
Pojem „virtuální kancelář“ označuje cenově i funkčně zajímavou alternativu ke klasické kanceláři. Je vhodná pro firmy, které vlastní kancelář nepotřebují, nemohou si ji dovolit nebo zkrátka chtějí své sídlo přemístit na vysoce reprezentativní adresu. Bude vám poskytnuta nová poštovní adresa a můžete využívat nejrůznějších recepčních služeb. Existuje také možnost pronajmout si osobní linku s asistentkou, kterážto vám bude pomáhat s příjmem vzkazů a jejich následným zpracováním. Služba je tedy jako dělaná jak pro začínající i existující tuzemské právnické osoby (akciové společnosti a společnosti s ručením omezeným), tak pro organizační složky právnických osob zahraničních. Na své si samozřejmě přijdou i fyzické osoby.

Sídlo pro firmy v Praze – skvělé služby
Kromě poskytnutí reprezentativní adresy v Praze vám nabízíme mnoho dalších užitečných služeb. Tak například, velmi užitečný je zprostředkování příjmu hovorů a vzkazů na čísle vaší společnosti. Nabízíme vám i možnost zřízení bezplatné linky 800 a příjem poštovních a kurýrních zásilek včetně jejich úschovy či případně dosílky. Přestěhuje se do nového sídla firmy a rozšiřte tak své obzory!

Vysoký standard našich služeb
Reprezentativní sídlo pro firmy jako trend nové doby
Pokud si přejete své obchodní společnosti zajistit sídlo firmy na více reprezentativní adrese?  Neplánujete však žádné stěhování, nebo si nechcete pořizovat (případně zatím nemůžete dovolit) vlastní kancelář? Máme pro vás připravené řešení, které vám padne přímo na míru! Sídlo pro firmy spojené s virtuální kanceláří je v poslední době fenoménem. Tato záležitost se stala velmi populární mezi podnikateli, kteří se v zájmu pozitivního rozvoje svého podnikání nezdržují na jednom místě, ale přesto si přejí mít sídlo firmy zaregistrované na vysoce prestižní adrese a využívat kvalitních služeb. Naši alternativu dozajista oceníte i v případě, že svojí firmu teprve „rozjíždíte“, nebo si z jakéhokoliv důvodu nepřejete mít sídlo firmy registrované na místo svého bydliště.
Reprezentativní sídlo pro firmy jako vynikající propagace
Námi poskytovaná sídla pro firmy mají jednu obrovskou výhodu. Jsou označena jménem vaší firmě na budově – a všechna se nachází v atraktivních lokalitách hlavního města Prahy. Taková serózní firma se sídlem např. v Praze 4 působí na podvědomí spousty lidí o dost více reprezentativně a lukrativně, než kdyby se její sídlo nacházelo v nějakém malém městečku. A nejen to – oficiálně „pražská“ firma přiláká velký počet zákazníků, kteří by se o ní jinak jen stěží dozvěděli. Díky virtuální kanceláři s profesionální operátorkou navíc můžete zapomenout na veškerý stres s poštou, emaily a dalšími administrativními záležitostmi. Věnovat se tak můžete pouze svému businessu!

Sídlo pro firmy v Praze – vzhůru k zářnější budoucnosti!
Se sídlem firmy v Praze máte otevřené dveře k perspektivnějším obchodům a lepší budoucnosti vaší společnosti. Bez stěhování, bez dlouhého čekání a bez obav. A v neposlední řadě výrazně uspoříte! Cena našeho virtuálního sídla pro firmy je výrazně nižší než náklady spojené s pronájmem skutečných prostor v Praze. Vyžadujete profesionální personální i úřední služby na vysoké úrovni? Nebojte se obrátit na SIDLOPROFIRMY.CZ! U nás je vítána každá právnická i fyzická osoba!

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Spolupracujeme